Skontaktuj się z nami

Napisz do nas |

Wędliny Morawscy

Jeżeli jesteś zainteresowany dostawą naszych mięs i wędlin do swojego sklepu albo masz jakieś pytania lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Wystarczy, abyś napisał e-mail, zadzwonił lub po prostu wypełnij formularz kontaktowy. Możesz mieć pewność, że skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to tylko będzie możliwe. 
Po otrzymaniu Twojej wiadomości nasz konsultant niezwłocznie odpisze na Twoją skrzynkę mailową. Jeżeli sprawa będzie wymagała dogłębnego omówienia, skontaktuje się  z Tobą telefonicznie.

Imię i nazwisko lub firma:
Telefon:
E-mail:
Treść wiadomości:
 

Morawscy to marka pod którą kryją się dobre wędliny Wielkopolska oraz dobre wędliny Kujawsko – Pomorskie. Nasze sklepy znajdą Państwo w Gnieźnie, Mogilnie i Pakości. W najbliższym czasie planujemy otwarcie kolejnych placówek w dużych miastach, tak aby jeszcze więcej klientów miało dostęp do naszych wędlin. Wszystkie wędliny Morawscy przygotowywane są w oparciu o doskonałe receptury, przy użyciu naturalnych ziół i przypraw. Swój doskonały smak zawdzięczają odpowiedniemu procesowi peklowania oraz, szczególnie ważnym, ściśle określonym procesom gotowania, wędzenia, homogenizowania i pieczenia.
W naszym rodzinnym gospodarstwie prowadzimy codzienny ubój trzody chlewnej i bydła. Pozyskane mięso jest rozdzielane, a następnie wyselekcjonowane kawałki mięsa kulinarnego trafiają bezpośrednio do chłodni, natomiast mięso przeznaczone do produkcji wyrobów wędliniarskich jest rozdrabniane, przyprawiane, nadziewane w osłonki i poddawane obróbce cieplnej.
Bydło i trzoda chlewna hodowane w naszym rodzinnym gospodarstwie pochodzą z najlepszych europejskich ras mięsnych. To rasy, które posiadają odpowiedni przyrost mięśni i masy tłuszczowej, dzięki czemu ich mięso smakuje doskonale.
W naszej firmie szczególnie dbamy o to, aby oferowane Państwu produkty były jak najświeższe. Dlatego przeprowadzamy codzienne dostawy do naszych sklepów firmowych. Aby, zapewnić Państwu komfort przechowywania naszych produktów, część z nich pakujemy próżniowo, tak aby mogli przechowywać je Państwo przez dłuższy czas we własnej lodówce.

 

Grochowiska Księże 24 b, 88-420 Rogowo
tel.: 523 024 425, e-mail: biuro@wedlinymorawscy.pl