Skontaktuj się z nami

Napisz do nas | Wypełnij formularz kontaktowy

Wędliny Morawscy

Jeżeli jesteś zainteresowany dostawą naszych mięs i wędlin do swojego sklepu albo masz jakieś pytania lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Wystarczy, abyś napisał e-mail, zadzwonił lub po prostu wypełnij formularz kontaktowy. Możesz mieć pewność, że skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to tylko będzie możliwe.
Po otrzymaniu Twojej wiadomości nasz konsultant niezwłocznie odpisze na Twoją skrzynkę mailową. Jeżeli sprawa będzie wymagała dogłębnego omówienia, skontaktuje się  z Tobą telefonicznie.

Imię i nazwisko lub firma:
Telefon:
E-mail:
Treść wiadomości:
 

Firma Morawscy to jeden z najlepszych dostawców świeżych mięs i wędlin w województwach Wielkopolskim i Kujawsko-Pomorskim. Starannie dobrane mieszanki naturalnych przypraw, dopracowywane przez lata, sprawdzone receptury i zachowanie najwyższych standardów jakości, pozwoliło zyskać firmie Morawscy setki zadowolonych Klientów w zachodniej Polsce.
Dobry dostawca wędlin wielkopolska - Morawscy to nie tylko wyśmienity smak mięś i wędlin, ale przede wszystkim ich najwyższa jakość. Mięso używane do produkcji naszych wyrobów i wędlin pochodzi z rodzinnego gospodarstwa, które w pełni może zaspokoić zapotrzebowanie naszego zakładu na mięso. Morawscy to nie tylko sklepy w Wielkopolsce, to również znaczący dostawca wędlin kujawsko-pomorskie. Smak naszych mięs i wędlin doceniają również mieszkańcy Bydgoszczy i Torunia.
W naszej ofercie znajdą Państwo doskonałe wędliny, smakowite pasztety, aromatyczne wędzonki, doskonałe wyroby podrobowe i starannie wyselekcjonowane kawałki mięsa kulinarnego. Dla naszych klientów przygotowaliśmy również gotowe dania, takie jak: aromatyczne flaki, smaczne klopsy i staropolski bigos. Wszystkie wyroby wykonywane są według zastrzeżonych receptur, które gwarantują ich najlepszy smak.
W trosce o najwyższą jakość naszych produktów, w naszym zakładzie zachowujemy najwyższe wymogi czystości i dokonujemy ich stałego monitoringu. Dbamy, także o częste dostawy naszych produktów tak, aby mogli mieć Państwo pewność, że nasze mięsa i wędliny zawsze są najwyższej jakości. Również z tego powodu, część naszych wyrobów pakowana jest próżniowo, tak aby umożliwić Państwu ich przechowywanie przez jeszcze dłuższy czas.

 

Grochowiska Księże 24 b, 88-420 Rogowo
tel.: 523 024 425, e-mail: biuro@wedlinymorawscy.pl