Skontaktuj się z nami

Napisz do nas | Wypełnij formularz kontaktowy

Wędliny Morawscy

Jeżeli jesteś zainteresowany dostawą naszych mięs i wędlin do swojego sklepu albo masz jakieś pytania lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Wystarczy, abyś napisał e-mail, zadzwonił lub po prostu wypełnij formularz kontaktowy. Możesz mieć pewność, że skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to tylko będzie możliwe. 
Po otrzymaniu Twojej wiadomości nasz konsultant niezwłocznie odpisze na Twoją skrzynkę mailową. Jeżeli sprawa będzie wymagała dogłębnego omówienia, skontaktuje się  z Tobą telefonicznie.

Imię i nazwisko lub firma:
Telefon:
E-mail:
Treść wiadomości:
 

Nasza firma to dostawca wędlin znany w Wielkopolsce i Kujawsko Pomorskim. Codzienne dostawy mięsa, pochodzącego wprost z uboju trzody chlewnej i bydła sprawiają, że klienci coraz częściej decydują się na wybór mięsa kulinarnego i wędlin właśnie z naszych sklepów. To właśnie dlatego, jeżeli szukasz dobrego dostawcy mięsa Kujawsko Pomorskie, to powinieneś nam zaufać.
Mięso dostępne w naszych sklepach w całości pochodzi z hodowli prowadzonej w naszym rodzinnym gospodarstwie. Bydło i trzoda chlewna to zwierzęta sprawdzonych, najlepszych ras mięsnych, których najwyższą jakość gwarantuje nie tylko wieloletnia hodowla, ale również smaczne mięso, w którym zachowane są prawidłowe proporcje przyrostu mięśni i tłuszczu. Dbamy oto, aby nasza trzoda chlewna i bydło było karmione najwyższej jakości pokarmem. Dlatego jednym z jego głównych składników są zboża pochodzące z naszych upraw.
Firma Morawscy prowadzi regularne dostawy wędlin Kujawsko Pomorskie. Nasza oferta obejmuje doskonałe mięso kulinarne oraz wyroby wędliniarskie, podrobowe i garmażeryjne. Dla naszych klientów przygotowaliśmy również specjalną ofertę wyrobów bez konserwantów i „dodatków E”. To linia produktów ekologicznych, które bez obaw można podawać dzieciom, ponieważ mają Państwo pewność, że do ich produkcji nie została użyta peksól, konserwanty i sztuczne dodatki do żywności.

 

Grochowiska Księże 24 b, 88-420 Rogowo
tel.: 523 024 425, e-mail: biuro@wedlinymorawscy.pl