Wyroby garmażeryjne

Poznaj nasze produkty | Spróbuj doskonałych wyrobów garmażeryjnych

Wędliny Morawscy

Bigos

Smakowity, staropolski bigos przygotowywany
z kiszonej kapusty, pokrojonej wędzonej kiełbasy, wędzonych kości i przecieru pomidorowego. Przyprawiany specjalnie wyselekcjonowaną mieszanką charakterystycznych przypraw. Bigos pakowany w sztuczną osłonkę.

Bigos doskonale smakuje podgrzany w garnku...

Bigos
Smakowity, staropolski bigos przygotowywany z kiszonej kapusty, pokrojonej wędzonej kiełbasy, wędzonych kości i przecieru pomidorowego. Przyprawiany specjalnie wyselekcjonowaną mieszanką charakterystycznych przypraw. Bigos pakowany w sztuczną osłonkę.

Bigos doskonale smakuje podgrzany w garnku lub piekarniku. Częste dostawy naszych produktów sprawiają, że mogą mieć Państwo pewność, że bigos zawsze jest najwyższej świeżości.

Flaki

Smaczne flaki przyrządzane z żołądków wieprzowych, warzyw i bulionu drobiowego. Przyprawiane mieszanką specjalnie wyselekcjonowanych przypraw, które nadają im znakomitego smaku i aromatu.

Klasyczna polska zupa. Flaki należy włożyć
do garnka i podgrzać. Można rozcieńczyć wodą
i ewentualnie doprawić do smaku.

Flaki

Ozory w galarecie

Wyśmienite ozory w galarecie przygotowywane
z gotowanych ozorów wieprzowych zalanych aromatycznym rosołem z dodatkiem żelatyny. Ozory z dodatkiem gotowanych warzyw
w sztucznej osłonce.

Doskonałe ozory w galarecie do krojenia
w ulubionej grubości plastry i obkładania kanapek. Ozory same w sobie smakują...

Ozory w galarecie
Wyśmienite ozory w galarecie przygotowywane z gotowanych ozorów wieprzowych zalanych aromatycznym rosołem z dodatkiem żelatyny. Ozory
z dodatkiem gotowanych warzyw 
w sztucznej osłonce.

Doskonałe ozory w galarecie do krojenia w ulubionej grubości plastry i obkładania kanapek. Ozory same w sobie smakują wyśmienicie, podane na świeżej sałacie 
z ciemnym lub jasnym pieczywem zyskują jeszcze więcej.

Mięso w galarecie

Smakowite mięso w galarecie przygotowane z mięsa wieprzowego z gotowanymi warzywami zalane aromatycznym bulionem z dodatkiem żelatyny.

Oryginalne danie nie tylko ze względu na swój smak, ale także i wygląd, dlatego będzie ono doskonałą propozycją na kolację lub eleganckie przyjęcie. Mięso w galarecie również ...

Mięso w galarecie

Smakowite mięso w galarecie przygotowane z mięsa wieprzowego z gotowanymi warzywami zalane aromatycznym bulionem z dodatkiem żelatyny.

Oryginalne danie nie tylko ze względu na swój smak, ale także i wygląd, dlatego będzie ono doskonałą propozycją na kolację lub eleganckie przyjęcie. Mięso w galarecie również będzie odpowiednim daniem na smaczne i pożywne śniadanie. Doskonale smakuje bez dodatków lub z majonezem albo octem.

Smalec

Smakowity, aromatyczny smalec przygotowywany 
z topionego wieprzowego tłuszczu. Smalec pakowany w sztucznej osłonce.

Doskonały smalec do smarowania kanapek 
w ulubionej grubości. Zyskuje jeszcze więcej przyprawiony solą i świeżym szczypiorkiem. Świetnie sprawdzi się również jako dodatek do potraw czy tłuszcz do smażenia.

Smalec

Schab w galarecie

To mięso wieprzowe w otoczce z przepysznej galaretki, przyprawione specjalnie wyselekcjonowaną mieszanką przypraw z wyraźną nutą majeranku. Smakowity przysmak zadowoli najbardziej wybrednych smakoszy tego typu wyrobów.

Sprawdzi się zarówno na kanapkach w towarzystwie ogórka kiszonego lub musztardy, jak i samodzielnie w postaci przekąski.

Schab w galarecie
 

Grochowiska Księże 24 b, 88-420 Rogowo
tel.: 523 024 425, e-mail: biuro@wedlinymorawscy.pl