Skontaktuj się z nami

Napisz do nas | Wypełnij formularz kontaktowy

Wędliny Morawscy

Jeżeli jesteś zainteresowany dostawą naszych mięs i wędlin do swojego sklepu albo masz jakieś pytania lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Wystarczy, abyś napisał e-mail, zadzwonił lub po prostu wypełnij formularz kontaktowy. Możesz mieć pewność, że skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to tylko będzie możliwe. 
Po otrzymaniu Twojej wiadomości nasz konsultant niezwłocznie odpisze na Twoją skrzynkę mailową. Jeżeli sprawa będzie wymagała dogłębnego omówienia, skontaktuje się  z Tobą telefonicznie.

Imię i nazwisko lub firma:
Telefon:
E-mail:
Treść wiadomości:
 

Morawscy to znana hurtownia wędlin Kujawsko Pomorskie. Wszystkie oferowane Państwu przez nas mięsa i wędliny przygotowywane są w naszym zakładzie. Tam przyrządzamy je z wyselekcjonowanych kawałków mięsa, peklujemy i właściwie przyprawiamy. Następnie nasze wyroby są gotowane, pieczone lub homogenizowane, w zależności od typu konkretnego produktu. Następnie gotowe wędliny transportowane są do naszych sklepów firmowych lub są przechowywane w chłodni, skąd mogą trafić bezpośrednio do klientów naszej hurtowni. Nasza firma to również hurtownia mięsa Kujawsko Pomorskie. Dlatego w naszym zakładzie mogą zaopatrzyć się Państwo w świeże mięso kulinarne.
Morawscy to profesjonalny zakład mięsny, który produkuje znakomite mięsa i wędliny. Całość mięsa, zarówno to przeznaczone do sprzedaży, jak i to, z którego przygotowujemy nasze wędliny pozyskiwane jest z trzody i bydła hodowanych w naszym rodzinnym gospodarstwie. Następnie mięso jest rozdrabniane i przyprawiane według staropolskich receptur oraz starannie wędzone, pieczone lub parzone. Bydło i trzoda chlewna, hodowane w naszym rodzinnym gospodarstwie, karmione są specjalnie przygotowywanymi dawkami pokarmowymi sporządzanymi ze zbóż pochodzących z naszych upraw.
Nasze produkty mogą Państwo kupić bezpośrednio w naszym zakładzie lub w naszych sklepach firmowych, które zlokalizowane są w Gnieźnie, Mogilnie i Pakości. W przyszłości planujemy otwarcie kolejnych sklepów, tak aby mogli mieć Państwo dostęp do naszych mięs i wędlin również w swojej miejscowości.

 

Grochowiska Księże 24 b, 88-420 Rogowo
tel.: 523 024 425, e-mail: biuro@wedlinymorawscy.pl