Skontaktuj się z nami

Napisz do nas | Wypełnij formularz kontaktowy

Wędliny Morawscy

Jeżeli jesteś zainteresowany dostawą naszych mięs i wędlin do swojego sklepu albo masz jakieś pytania lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Wystarczy, abyś napisał e-mail, zadzwonił lub po prostu wypełnij formularz kontaktowy. Możesz mieć pewność, że skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to tylko będzie możliwe. 
Po otrzymaniu Twojej wiadomości nasz konsultant niezwłocznie odpisze na Twoją skrzynkę mailową. Jeżeli sprawa będzie wymagała dogłębnego omówienia, skontaktuje się  z Tobą telefonicznie.

Imię i nazwisko lub firma:
Telefon:
E-mail:
Treść wiadomości:
 

Firma Morawscy to profesjonalny zakład mięsny produkujący smakowite mięsa i wędliny. Mięso kulinarne oraz to wykorzystywane do produkcji wyrobów wędliniarskich pozyskiwane jest z rodzinnego gospodarstwa, a następnie przetwarzane według sprawdzonych receptur w zakładach Morawscy. Bydło i trzoda chlewna, z której pozyskiwane jest mięso, to żywiec najszlachetniejszych ras mięsnych, karmiony specjalnie dobranymi dawkami pokarmowymi zawierającymi zboża z własnych upraw.
Nasza firma to także ceniona hurtownia wędlin Wielkopolska. Wszystkie nasze wyroby produkowane są w naszym zakładzie, tam zostają przygotowane z wybranych elementów mięsa, peklowane, odpowiednio przyprawione, a następnie pieczone, gotowane lub wędzone. Później transportowane są do sklepów lub trafiają do chłodni, z których są bezpośrednio wybierane przez naszych klientów. Podobnie dzieje się z naszym mięsem kulinarnym. To właśnie w naszym zakładzie mogą zaopatrzyć się Państwo w wybrane elementy tusz wieprzowych i wołowych, ponieważ Morawscy to także hurtownia mięsa Wielkopolska.
Nasze produkty mogą Państwo kupić bezpośrednio w naszym zakładzie lub w naszych sklepach firmowych, które zlokalizowane są w Gnieźnie, Mogilnie i Pakości. Ponieważ nasze wędliny cieszą się Państwa uznaniem, w najbliższym czasie planujemy otwarcie kolejnych sklepów, tak aby być jeszcze bliżej Państwa. Mogą mieć Państwo pewność, że zawsze mięso i wędliny dostępne w naszych sklepach są najwyższej jakości i świeżości. Dbamy oto prowadząc codzienne dostawy mięsa i wędlin do sklepów z naszej hurtowni.

 

Grochowiska Księże 24 b, 88-420 Rogowo
tel.: 523 024 425, e-mail: biuro@wedlinymorawscy.pl