Skontaktuj się z nami

Napisz do nas | Wypełnij formularz kontaktowy

Wędliny Morawscy

Jeżeli jesteś zainteresowany dostawą naszych mięs i wędlin do swojego sklepu albo masz jakieś pytania lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Wystarczy, abyś napisał e-mail, zadzwonił lub po prostu wypełnij formularz kontaktowy. Możesz mieć pewność, że skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to tylko będzie możliwe. 
Po otrzymaniu Twojej wiadomości nasz konsultant niezwłocznie odpisze na Twoją skrzynkę mailową. Jeżeli sprawa będzie wymagała dogłębnego omówienia, skontaktuje się  z Tobą telefonicznie.

Imię i nazwisko lub firma:
Telefon:
E-mail:
Treść wiadomości:
 

Firma Morawscy to sprawdzony dostawca mięsa kulinarnego. Mięso dla gastronomii, którego dostarczaniem zajmuje się nasza firma, w całości pochodzi z naszego rodzinnego gospodarstwa. Pozyskiwane jest z trzody chlewnej i bydła najwyższej jakości, najlepszych światowych ras mięsnych. Aby, zapewnić Państwu jak najwyższą jakość mięsa, nasze bydło i trzodę chlewną karmimy specjalnie dobranymi dawkami pokarmowymi, które w dużej części składają się ze zbóż uprawianych w naszym własnym gospodarstwie.
Mięso selekcjonowane dostarczane przez naszą firmę jest zawsze świeże. To wszystko dzięki codziennemu ubojowi trzody i bydła oraz codziennym dostawom. Nasze mięso, tuż po wyselekcjonowaniu z tusz jego najlepszych fragmentów, trafia do magazynów, gdzie przechowywane jest w niskiej temperaturze. Następnie albo transportowane jest do Państwa.
Nasze mięso selekcjonowane dla gastronomii zostanie wybrane ze świeżych tusz wieprzowych i wołowych, a następnie trafi do Państwa. Jako profesjonalny dostawca mięsa dla gastronomii, mamy świadomość, jak ważne są regularne dostawy mięsa. Dlatego gwarantujemy Państwu, że nasze mięso selekcjonowane dla restauracji to nie tylko świeżość i doskonały smak, ale to również regularne dostawy, dzięki którym mogą mieć Państwo pewność, że nigdy nie zabraknie go w waszej kuchni.
Morawscy to najlepszy wybór, jeżeli chcą znaleźć Państwo wysokiej jakości selekcjonowane mięso kulinarne. Z naszych usług skorzystało już wielu zadowolonych klientów.

 

Grochowiska Księże 24 b, 88-420 Rogowo
tel.: 523 024 425, e-mail: biuro@wedlinymorawscy.pl