Skontaktuj się z nami

Napisz do nas | Wypełnij formularz kontaktowy

Wędliny Morawscy

Jeżeli jesteś zainteresowany dostawą naszych mięs i wędlin do swojego sklepu albo masz jakieś pytania lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Wystarczy, abyś napisał e-mail, zadzwonił lub po prostu wypełnij formularz kontaktowy. Możesz mieć pewność, że skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to tylko będzie możliwe. 
Po otrzymaniu Twojej wiadomości nasz konsultant niezwłocznie odpisze na Twoją skrzynkę mailową. Jeżeli sprawa będzie wymagała dogłębnego omówienia, skontaktuje się  z Tobą telefonicznie.

Imię i nazwisko lub firma:
Telefon:
E-mail:
Treść wiadomości:
 

Doskonałe wyroby, dostępne w sklepach firmy Morawscy przygotowywane są według staropolskich receptur. Do ich produkcji wykorzystywane są najwyższej jakości mieszanki naturalnych ziół i przypraw. Aby nasze wędliny miały tak niepowtarzalny smak, dbamy o nie na wszystkich etapach przyrządzania. Najpierw świeże mięso wieprzowe lub wołowe, w zależności od przygotowywanego wyrobu, jest rozdrabniane i mieszane z przyprawami. Następnie nadziewamy je w osłonki i poddajemy obróbce cieplnej, takiej jak: wędzenie, pieczenie, gotowanie czy homogenizowanie.
Jako sprawdzony producent wędlin Kujawsko – Pomorskie nieustannie dbamy o to, aby w naszych sklepach oferować nie tylko najświeższe i wyśmienite wyroby, ale również staramy się zapewnić Państwu jak najszerszy wybór mięs, wędlin, wyrobów podrobowych i garmażeryjnych. Z myślą o szczególnie wymagających klientach wprowadziliśmy do sprzedaży dwie nowe linie produktów. Pierwszą z nich są wyroby szlachetne. To kiełbasy, szynki i wędzonki, które przypomną Państwu smak dzieciństwa. Wędliny te przygotowywane są w naszym zakładzie ze szczególną dbałością o niepowtarzalne receptury, w oparciu o specjalnie dostosowane długości procesów wędzenia gotowania i pieczenia. Kolejną linią produktów, dostępną w naszych sklepach, są produkty bez konserwantów i „dodatków E”. To szynki i wędliny, które zostały przygotowane bez użycia jakichkolwiek konserwantów czy peksoli.
Możecie mieć Państwo pewność, że w sklepach Morawscy zawsze znajdziecie najświeższe wędliny. Wszystko to dzięki ich codziennym dostawom z naszego rodzinnego gospodarstwa, które w pełni zaspokaja zapotrzebowanie naszego zakładu na mięso.

 

Grochowiska Księże 24 b, 88-420 Rogowo
tel.: 523 024 425, e-mail: biuro@wedlinymorawscy.pl