Skontaktuj się z nami

Napisz do nas | Wypełnij formularz kontaktowy

Wędliny Morawscy

Jeżeli jesteś zainteresowany dostawą naszych mięs i wędlin do swojego sklepu albo masz jakieś pytania lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Wystarczy, abyś napisał e-mail, zadzwonił lub po prostu wypełnij formularz kontaktowy. Możesz mieć pewność, że skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to tylko będzie możliwe. 
Po otrzymaniu Twojej wiadomości nasz konsultant niezwłocznie odpisze na Twoją skrzynkę mailową. Jeżeli sprawa będzie wymagała dogłębnego omówienia, skontaktuje się  z Tobą telefonicznie.

Imię i nazwisko lub firma:
Telefon:
E-mail:
Treść wiadomości:
 

Morawscy to sprawdzony producent wędlin Wielkopolska. Do tej pory najwyższa jakość i niepowtarzalny smak naszych mięs i wędlin mogli sprawdzić mieszkańcy Gniezna, Mogilna i Pakości. Jednak, wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, w najbliższym czasie planujemy otwarcie kolejnych sklepów.
Wędliny Morawscy są przygotowywane w oparciu o staropolskie receptury, przy użyciu naturalnych ziół i przypraw. Starannie przeprowadzane procesy: peklowania, pieczenia, gotowania, homogenizowania i wędzenia, sprawiają, że nasze wędliny nabierają niepowtarzalnego smaku. W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko wyśmienite szynki, aromatyczne wędzonki, doskonałe kiełbasy, garmażerkę, czy smakowite wyroby podrobowe, ale także produkty szlachetne czy wyroby bez konserwantów i „dodatków E”.
Mięso kulinarne dostępne w naszych sklepach oraz to, z którego przygotowywane są nasze produkty pochodzi z trzody chlewnej i bydła hodowanych w naszym rodzinnym gospodarstwie. Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane Państwu mięso było najwyższej jakości, inwestując w sprawdzone w Europie rasy trzody i bydła oraz karmiąc nasze zwierzęta specjalnie dobranymi dawkami pokarmowymi zawierającymi zboża z własnych upraw.
Jak przygotowujemy nasze wyroby? W naszym zakładzie mięso jest peklowane, rozdrabniane w zależności od specyfiki konkretnego wyrobu, przyprawiane i poddawane obróbce cieplnej. Następnie nasze wyroby transportowane są prosto do sklepów lub trafiają do chłodni, z których mogą wybierać je nasi Klienci.

 

Grochowiska Księże 24 b, 88-420 Rogowo
tel.: 523 024 425, e-mail: biuro@wedlinymorawscy.pl