Skontaktuj się z nami

Napisz do nas | Wypełnij formularz kontaktowy

Wędliny Morawscy

Jeżeli jesteś zainteresowany dostawą naszych mięs i wędlin do swojego sklepu albo masz jakieś pytania lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Wystarczy, abyś napisał e-mail, zadzwonił lub po prostu wypełnij formularz kontaktowy. Możesz mieć pewność, że skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to tylko będzie możliwe.
Po otrzymaniu Twojej wiadomości nasz konsultant niezwłocznie odpisze na Twoją skrzynkę mailową. Jeżeli sprawa będzie wymagała dogłębnego omówienia, skontaktuje się  z Tobą telefonicznie.

Imię i nazwisko lub firma:
Telefon:
E-mail:
Treść wiadomości:
 

W sklepach firmowych Morawscy znajdą Państwo smakowite mięsa i wędliny. Codzienny ubój naszej trzody i bydła oraz regularne dostawy pozwalają mieć Państwu pewność, że nasze mięsa i wędliny zawsze są najwyższej jakości. Ich wyśmienity smak zawdzięczamy niepowtarzalnej recepturze opartej na ściśle określonym procesie peklowania oraz naturalnych przyprawach i ziołach, a także procesom homogenizowania, gotowania, wędzenia lub pieczenia według sprawdzonych przepisów.
Nasze sklepy firmowe znajdą Państwo w dużych miastach w województwie Wielkopolskim i Kujawsko-Pomorskim. Nasze wędliny mogą kupić Państwo w Gnieźnie, Mogilnie i Pakości. W najbliższym czasie planujemy otwarcie kolejnych sklepów, tak aby mogli Państwo kupić mięsa i wędliny Morawscy także w swojej miejscowości.
W ofercie firmy Morawscy znajdą Państwo doskonałe szynki, aromatyczne, wędzonki, wyśmienite kiełbasy i świeże mięso. W naszych sklepach znajdą Państwo również wyroby szlachetne – są to kiełbasy i wędliny przyrządzane według domowych receptur, ze szczególną dbałością o ich najwyższą jakość i wyśmienity, domowy smak. W ostatnim czasie w naszej ofercie pojawiły się również wędliny bez konserwantów i „dodatków E”. To specjalna seria produktów przygotowywana z myślą o osobach, które stawiają na ekologiczną żywność.
Mamy nadzieję, że docenią Państwo doskonały smak naszych mięs i wędlin. Chcielibyśmy, aby nasze wędliny bez konserwantów Kujawsko Pomorskie na stałe zagościły w ofercie naszych sklepów.

 

Grochowiska Księże 24 b, 88-420 Rogowo
tel.: 523 024 425, e-mail: biuro@wedlinymorawscy.pl