Skontaktuj się z nami

Napisz do nas | Wypełnij formularz kontaktowy

Wędliny Morawscy

Jeżeli jesteś zainteresowany dostawą naszych mięs i wędlin do swojego sklepu albo masz jakieś pytania lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Wystarczy, abyś napisał e-mail, zadzwonił lub po prostu wypełnij formularz kontaktowy. Możesz mieć pewność, że skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to tylko będzie możliwe. 
Po otrzymaniu Twojej wiadomości nasz konsultant niezwłocznie odpisze na Twoją skrzynkę mailową. Jeżeli sprawa będzie wymagała dogłębnego omówienia, skontaktuje się  z Tobą telefonicznie.

Imię i nazwisko lub firma:
Telefon:
E-mail:
Treść wiadomości:
 

Firma Morawscy w trosce o swoich klientów w swojej ofercie posiada również wędliny ekologiczne. Są to wędliny, które cechują się nie tylko niepowtarzalnym smakiem i aromatem, ale przed wszystkim są produkowane bez użycza konserwantów z dodatkiem najwyższej jakości naturalnych przypraw, takich jak, np. pieprz ziarnisty, kolendra, gałka muszkatołowa.
Morawscy to firma, która zwraca szczególną uwagę na skład swoich wyrobów. To właśnie w naszych sklepach kupisz najlepsze wędliny ekologiczne Wielkopolskie oraz wędliny ekologiczne Kujawsko – Pomorskie. Dzięki codziennemu ubojowi naszej trzody i bydła oraz regularnym dostawom świeżego mięsa i wędlin do sklepów, mogą mieć Państwo pewność, że kupując w sklepach firmowych Morawscy, wybierają Państwo najlepsze produkty w korzystnej cenie.
Najlepsze wędliny ekologiczne producent to właśnie firma Morawscy. Z myślą o produktach ekologicznych, pozbawionych „dodatków E”, peksoli i konserwantów właściciele firmy Morawscy postanowili wprowadzić do sprzedaży specjalną linie produktów bez konserwantów. Znajdziemy w niej ekologiczne szynki, kabanosy, kiełbasy a nawet parówki. To produkty, którym można zaufać i spokojnie, nie martwiąc się o własne zdrowie, jeść je bez ograniczeń.
Morawscy to firma, która wytwarza zdrowe wędliny ekologiczne producent wielkopolska i śmiało może pochwalić się, że wprowadziła na rynek pyszne wędliny ekologiczne Kujawsko – Pomorskie.  To nie byle wyczyn, ponieważ rynek wędliniarski przesycony jest bogatym wyborem wyrobów ekologicznych. Mimo to mięsa i wędliny Morawscy codziennie zyskują nowych wielbicieli, dzięki swojemu niepowtarzalnemu smakowi i najwyższej jakości.

 

Grochowiska Księże 24 b, 88-420 Rogowo
tel.: 523 024 425, e-mail: biuro@wedlinymorawscy.pl